Dostawy sprzętu

Urządzenia klasy biznesowej

Oferowane przez firmę Syntech urządzenia biznesowe dbają o wygodę, komfort pracy i bezpieczeństwo wymagających użytkowników. Wykonane są z wytrzymałych i profesjonalnie wyglądających materiałów, odpornych na codzienną pracę zarówno w biurze, jak i poza nim.

Nasze produkty

cechuje niezawodność, wydajność, ultramobilność i bezpieczeństwo...

Ultraszybka dostawa

Jeżeli istnieje taka potrzeba, to nasze produkty jesteśmy w stanie dostarczyć nawet tego samego dnia.

Pamięci masowe i serwery

Bezpieczne przechowywanie danych stanowi poważne wyzwanie. Stabilne i wydajne serwery połączone z systemami gromadzenia, przesyłania i udostępniania danych, a także ich odtworzenia w przypadku awarii gwarantują bezpieczeństwo krytycznych informacji. Bazując na bogatym doświadczeniu, doradzamy najlepsze rozwiązanie pod względem zastosowanych technologii.

Serwery

W firmach wszystkie najważniejsze funkcje komunikacji i wspólnej pracy pracowników mogą być obsługiwane i wspierane przez odpowiednio dobrane serwery.

Macierze

Celem zastosowania macierzy dyskowych jest zapewnienie odpowiedniej wydajności transmisji danych, zabezpieczenia danych w czasie rzeczywistym oraz ilości operacji wejścia/wyjścia, jaką macierz powinna zapewnić

Rozwiązania przemysłowe

Rozwiązania przemysłowe doskonale wpisują się w aktualne trendy, na czele z Przemysłem 4.0 lub Przemysłowym Internetem Rzeczy (Industrial IoT). Ponadto wpływają na rozwój projektów inteligentnych miast (smart cities) oraz umożliwiają monitorowanie infrastruktury przesyłowej, wodnej oraz budynkowej. Wspierają również kluczowe procesy w branżach takich jak handel detaliczny, logistyka, czy opieka zdrowotna. Na szczególną uwagę zasługują zastosowania w transporcie kolejowym, drogowym i w systemach ITS, a więc wybitnie niekorzystnych warunkach środowiskowych.

Ciągłość działania

Dystrybuujemy urządzenia cechujące się niezawodnością i odpornością na niekorzystne warunki pracy.

Predictive maintenance

Poprawa efektywności wykorzystania parku maszynowego poprzez bardziej efektywne zarządzanie remontami oraz utrzymaniem ruchu.

Nasi partnerzy w segmencie

lenovo
dell
hp
samsung
apple

Pomożemy Tobie i Twojej firmie dobrać odpowiednie rozwiązania IT.

Porozmawiajmy.

Poznaj pełną ofertę