Sieci i zarządzanie infrastrukturą IT

Sieci

Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu oferujemy szeroki portfel usług. Specjalizujemy się w doborze i wdrożeniu kompatybilnych rozwiązań, które zapewnią stabilną pracę całej sieci. Projektując architekturę sieci pamiętamy, że w dzisiejszym świecie stanowi ona szkielet, na którym opiera się nowoczesna komunikacja.

Sieci WLAN

Wdrażamy zarówno architekturę „lekkiego” punktu dostępowego z kontrolerem WLAN, jak i tradycyjne rozwiązania „AP rich”.

Sieci LAN

Sieć LAN obsługuje najniższe warstwy modelu OSI i to od jej integralności i niezawodności zależy możliwość zarządzania każdym elementem systemu IT.

Zarządzanie infrastrukturą IT

Zarządzanie elementami sieciowymi – właściwe, bezproblemowe działanie sieci komputerowej wymaga ciągłego nadzoru i reagowania w razie wystąpienia problemów. Czynności monitorowania stanu sieci złożonej z wielu różnych systemów i produktów nie byłoby praktycznie możliwe bez wykorzystania narzędzi wspomagających zarządzanie elementami sieci oferowanych przez naszą firmę.

Systemy i aplikacje

Praca administratorów bez wsparcia specjalizowanych systemów zarządzania, wymagałaby znacznych nakładów czasu i kosztów.

Usługi

Właściwe zarządzanie usługami sieci decyduje o jej efektywności.

Informatyzacja przedsiębiorstw

Papierologia w przedsiębiorstwach to już przeszłość, a świadomość ogromnego znaczenia branży IT jest już powszechnie znana. Wewnętrzne systemy w firmach są zazwyczaj dość dobrze zintegrowane, warto jednak pamiętać o zestrojeniu ich z rozwiązaniami stosowanymi w stale zmieniającej się infrastrukturze biznesowej.

Wygoda pracowników

Osoby zarządzające przedsiębiorstwami z coraz większą świadomością dopasowują komputery, sieci oraz urządzenia mobilne do potrzeb pracowników, do wymagań ich codziennej pracy.

Efektywność w środowisku IT

Każda prężnie rozwijająca się organizacja powinna systematycznie analizować swoje procesy i je optymalizować.

Inteligentne budynki

Zintegrowane systemy zarządzania pozwalają na poprawienie komfortu życia w budynkach mieszkalnych, małych firmach, a także wielkich korporacjach. Innowacyjne rozwiązania idą w parze nie tylko z poczuciem luksusu, lecz również ze znacznymi oszczędnościami powstałymi w wyniku zastosowania nowych, starannie dobranych rozwiązań.

Domy mieszkalne

Podstawowym zadaniem elektroniki zawartej w nowoczesnych domach jest udogodnienie obsługi instalacji tradycyjnych.

Korporacje i małe firmy

Specjalizujemy się w tworzeniu inteligentnych biur oraz całych budynków.

Nasi partnerzy w segmencie

fujitsu
dell-emc
hpenterprise
microsoft
netapp
dell
redhat
veeam
vmware
cisco
aruba
ubiquiti
juniper
fortinet
netgear
tplink
sophos

Pomożemy Tobie i Twojej firmie dobrać odpowiednie rozwiązania IT.

Porozmawiajmy.

Poznaj pełną ofertę