Druk 3D


Oferujemy usługę wydruku i prototypowania 3D. Dysponujemy dużym polem roboczym i wysoką rozdzielczością wydruków, oraz całą gamą materiałów. Drukujemy w technologii FDM przy pomocy jednej z najbardziej zaawansowanych drukarek na rynku.

Materiały

Dysponujemy materiałami odpornymi na kwasy, odpornymi na działanie dużych sił, łatwymi w późniejszej obróbce narzędziami do metalu oraz wieloma innymi...

Podwójna ekstruzja

Dzięki innowacyjnej technologii podwójnej ekstruzji możemy drukować modele z podporami rozpuszczalnymi w wodzie, daje nam to możliwość między innymi wyrduku części ruchomych.

Produkcja dedykowanych urządzeń elektronicznych


Nasza firma oferuje usługę, projektowania, prototypowania oraz wdrażania układów oraz całych urządzeń elektronicznych. Specjalizujemy się w realizacji pomysłów oraz potrzeb, naszych klientów, których rozwiązania nie są dostępne na rynku międzynarodowym.

Doświadczeni specjaliści

Nasze urządzenia i płytki projektowane są przez doświadczony personel

Proste i zaawansowane

Zajmujemy się zarówno wielkimi i skomplikowanymi układami jak i małymi i prostymi płytkami

Produkcja dedykowanych akcesoriów do innowacyjnego biura


Oferujemy usługę prototypowania oraz produkcji akcesoriów dedykowanych do innowacyjnego biura, takich jak uchwyty na urządzenie elektroniczne, urządzenia mechaniczne niezbędne do wykonywania odpowiednich procesów oraz wiele innych. Masz pomysł, z którym nie wiesz do kogo napisać? Skonsultuj się z nami, na pewno pomożemy, doradzimy i na koniec wdrożymy.

Obróbka CNC

Przy produkcji części najczęściej wykorzystujemy maszyny CNC, chociaż nie rzadko zajmujemy się także rękodziełem.

Najwyższej klasy materiały

Używamy tylko najwyższej jakości materiałów, odpowiednich do danej aplikacji.

NAPISZ DO NAS I OTRZYMAJ WYCENĘ WYDRUKU W 15 MINUT

Wyślij plik

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Powrót do strony głównejSkontaktuj się z nami