Sprzęt audio Steinway Lyngdorf


Sprzęt Steinway Lyngdorf zawsze był synonimem nienagannego kunszt połączonego z technologią XXI wieku.
Od najmniejszego komponentu elektronicznego do najpotężniejszego głośnika, każdy produkt linii Steinway Lyngdorf to czysta perfekcja. Pionierskie i nowatorskie technologie połączone z dotykiem mistrza rzemieślników – wyróżniają produkty Steinway Lyngdorf na rynku międzynarodowym. Są to najbardziej prestiżowe głośniki, na które pozwolić mogą sobie tylko elity.

Bass

Dzięki naszemu systemowi, możliwe jest wskazanie miejsca grania najniższych częstotliwości. Dlatego nuty basowe są odtwarzane dokładnie tak, jak zamierzał inżynier dźwięku.

W pełni cyfrowe

W pełni cyfrowe procesory i wzmacniacze zapobiegają niszczącym dźwięk konwersjom cyfrowo-analogowym i zapewniają najczystszy możliwy dźwięk.

Usłysz, doznaj, sprawdź...

Zainteresowały Cię nasze produkty? Umów się na spotkanie w naszym apartamencie pokazowym w centrum Warszawy. Podaj adres email a my z pewnością odpiszemy i umówimy rozmowę w dogodnym terminie.

  The wall Samsung Lyngdorf

  Samsung The Wall luxury


  The Wall to modułowy, wielkoformatowy wyświetlacz LED nowej generacji oferujący niezwykłe wrażenia zarówno w przestrzeniach biznesowych, jak i w luksusowej przestrzeni mieszkalnej.Przekraczając ograniczenia konwencjonalnych wyświetlaczy, dwa tryby prezentacji sprawiają, że The Wall staje się cyfrowym płótnem, przy pomocy którego możesz zagłębić się w rozrywce i prezentować swój styl. Emanujący elegancją i subtelnością wyrafinowany design The Wall idealnie wpasowuje się w każdą przestrzeń.

  Obraz

  Doświadcz czystej wizualnej innowacji napędzanej najlepszymi w swojej klasie technologiami obrazowania.

  Design

  Zrób wrażenie przy pomocy subtelnego wyrafinowania i eleganckiego, wyszukanego designu.

  Zainteresowała Cię nasza oferta?

  Powrót do strony głównejSkontaktuj się z nami